O nás

Společnost P& P GynCare s.r.o. (rozuměj Plevák & Pleváková) byla zapsána do obchodního rejstříku dnem 14.října 2015.

Provoz ordinace dle našich představ se datuje od září 2017.
Od prvních počátků bylo našim cílem vytvořit moderně koncipovanou ambulanci co možno s nejširším rozsahem nabízené péče v oboru gynekologie a porodnictví. Snažíme se vzájemně doplňovat, oba se vzhlížíme v jiných zákoutích našeho krásného oboru.

Ultrazvuková diagnostika

Kromě klasické péče v gynekologické ordinaci klademe důraz i na kvalitní ultrazvukovou diagnostiku ať už se jedná o těhotné nebo i o UZ diagnostiku v rámci tzv. onkogynekologické prevence.

Jak už z uvedeného vyplývá veškerou ultrazvukovou diagnostiku si provádíme sami a pacientky zasíláme na jiné pracoviště až v případě podezření, že něco je v nepořádku a potřebujeme tzv. superkonziliární nestranný názor od jiného, vyššího pracoviště “ Spolupráce “ .

Sami si z klasické těhotenské poradny neprovádíme jenom vyšetření na “ cukrovku “ , resp. tzv. orální glukózový toleranční test – OGTT, ten pro nás zabezpečují odběrové místa společnosti Česká laboratorní s.r.o.

Screening v I.trimestru

Screening v I.trimestru u nás provádí oba lékaři (viz https://fetalmedicine.org./fmf-certification/certificates-of-competence). Ke zhodnocení rizika chromozomálních aberácií používáme nejrozšířenější, špičkový software od německé společnosti ASTRAIA.
Odběry zasílame do laboratoře IDL s.r.o. certifikovanou jako jednou z mála v ČR přímo společnosti prof. Kyprose Nicolaidese – The Fetal Medicine Foundation /FMF/.

Screeningové ultrazvukové vyšetření VVV, tzv. genetický ultrazvuk provádí MUDr. Plevák Peter

Moderní přístrojové vybavení

Krásné prostory v nové budově

Průběžné vzdělávání lékařů

Ambulance je velmi dobře dopravně dostupná, jak již automobilem – od jižní spojky, resp. od KLADNA, tak i autobusovou dopravou, jenom 4 zástavky od konečné metra B, Zličínu.

U nás označení nadstandardní péče není jenom bezobsažný, prázdný pojem. Význam slova nadstandard naplňuje: moderní přístrojové vybavení, krásné prostory v nové budově, elektronické objednávaní a pitný režim pacientek, samozřejmostí je u nás milý personál ambulance a v neposlední řadě vzdělání obou lékařů (pravidelně se zúčastňujících lék. kongresů , seminářů resp. odborných stáží).

Jsme tu pro vás

MUDr. Zuzana Pleváková

Vedoucí lékař

MUDr. Peter Plevák

Dis. Lenka Šteflová

Vrchní sestra