MUDr. Zuzana Pleváková – vedoucí lékař  

Paní doktorka Pleváková absolvovala první roky studia na lékařské fakultě univerzity Komenského v Bratislavě, poté přestoupila na druhou lékařskou fakultu univerzity Karlovy v Praze, kde promovala v roce 2007.

První pracovní zkušenosti v oboru získávala na gynekologicko – porodnickém oddělení (dále jen GYN – POR odd.) v Rakovníku.

Následně se seznámila (kromě běžné gynekologické nemocniční péče) s robotickou operativou v UVN Střešovice.

Zde nabité zkušenosti ještě více rozšířila v průběhu 2 let ve FN MOTOL, kde si navíc zdokonalila svoji erudici v porodníctví, již získanou v Rakovníku.

Nově získala možnost se seznámit s tzv. expertní kolposkopii a prohloubit své vědomosti v onkogynelogické problematice.

Poté pracovala cca 1 rok v UPMD Podolí, kde získávala zkušenosti zejména v oblasti prenatální péče a nadále se zdokonalovala v porodnictví. 

 

Již jako zkušená lékařka v oboru (naposled zmíněné tři kliniky se považují za vůbec nejlepší pracoviště v ženském lékařství v ČR) nastoupila počátkem roku 2014 do oblastní nemocnice KLADNO.

Koncem roku 2014 zde složila úspěšně tzv. evropskou atestaci v oboru gynekologie a porodnictví, která ji opravňuje vykonávat lékařskou profesi ve státech EU, čímž také získala specializační způsobilost v daném oboru.

V nemocnici Kladno nadále působí. Má tady svůj „klinický den„ a také zde pomáhá s pohotovostními službami na GYN-POR odd. a to buď jako tzv. porodnická služba, resp. jako vedoucí lékařka.

Z výše uvedeného je patrné, že doktorka MUDr. Zuzana Pleváková je právem vedoucí lékař našeho nestátního zdravotnického zařízení – P & P GynCare s.r.o.

Výběr z recenzí na Google a Známý lékař

Po dlouhé době jsem měnila svého lékaře a jsem šťastná, že jsem narazila na pana doktora Pleváka. Již po komunikaci se sestřičkou jsem se v ordinaci citila příjemně a vyšetření pana doktora bylo naprosto skvělé. Je vidět, že má naprosto profesionální přístup a záleží mu na svých pacientech. Dostala jsem spoustu preventivních rad a odpovědí na mé otázky. A jako bonus je pan doktor pozitivně a humorně naladěn a dobrý pocit se mě drží celý den.

Paní doktorka Pleváková je velice milá, vstřícná, vždy usměvavá, pečlivě vyslechne problém a poradí, uklidní, pomůže. Vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Krátké objednací doby, moderně vybavená ordinace a velmi milá sestřička. Mohu jen a jen doporučit!!!

„Paní doktorka Pleváková je skvělá. Dlouho jsem vybírala vhodnou gynekologii a vždy jsem měla tak trochu obavy. Paní doktorka mne přivítala podáním ruky a celou dobu byla příjemná a usměvavá. Vyšetření bylo profesionální a bez bolesti. Byla to skvělá volba se k paní doktorce přihlásit. Velmi doporučuji! „

„Dva roky už navštěvuji ordinaci paní doktorky Plevákové. Jedno miminko už jsme spolu „odnosily“ a druhé těhotenství máme v půlce. Jsem naprosto spokojená s péčí a odborností, se kterou se setkávám každou kontrolu (a že jich je požehnaně :)). Ordinaci a oba lékaře bych s čistým svědomím na 200% doporučila každé ženě. Paní doktorka je vždy dobře naladěná a svou práci odvádí skvěle. Celý personál P&P GynCare je vždy ochotný a celkově za 5 velkých hvězd „