Gynekologie Chrášťany

Moderní, profesionálně vybavená ordinace. Lidský přístup.

Jsme tady pro vás již od roku 2017.

Gynekologická prevence,  onkoprevence

Prevence je velmi důležitá pro případný včasný záchyt onemocnění. Poskytujeme možnost provedení nadstandartní cytologie do tekutého fixačního média – LBC. 

Léčba gynekologických onemocnění

Léčíme gynekologické problémy, hormonální poruchy. Poskytujeme konzultace v oblasti antikoncepce a substituční hormonální terapie. Ultrazvuková vyšetření a další služby.

Příprava na těhotenství & gravidita

Jsme nápomocni při plánovaném rodičovství a problémy s neplodností. Přímo u nás provádíme na velice vysoké úrovni také prenatální diagnostiku.

Služby

Péče o těhotné
jen 4 zastávky od metra Zličín.

 

Těhotenství

Léčba

Online objednání

Antikoncepce

Ultrazvuk

Screening

Prevence

Specializace

Osobní přístup

Recenze našich
klientek

Paní doktorka Pleváková je velice milá, vstřícná, vždy usměvavá, pečlivě vyslechne problém a poradí, uklidní, pomůže. Vždy se snaží najít to nejlepší řešení. Krátké objednací doby, moderně vybavená ordinace a velmi milá sestřička. Mohu jen a jen doporučit!!!

recenze z Google

Po dlouhé době jsem měnila svého lékaře a jsem šťastná, že jsem narazila na pana doktora Pleváka. Již po komunikaci se sestřičkou jsem se v ordinaci citila příjemně a vyšetření pana doktora bylo naprosto skvělé. Je vidět, že má naprosto profesionální přístup a záleží mu na svých pacientech. Dostala jsem spoustu preventivních rad a odpovědí na mé otázky. A jako bonus je pan doktor pozitivně a humorně naladěn a dobrý pocit se mě drží celý den.

recenze z Google

Po dlouhém a frustrujícím boji s nemocí jsem se rozhodla změnit lékaře a narazila na paní doktorku, která měla úplně jiný pohled na věc, dokázala mě vyslyšet a hlavně uklidnit. Změnily jsme spolu terapii a v podstatě během týdnů bylo po problému. Jsem nesmírně vděčná a od srdce děkuji. Za mě velké doporučení.

recenze z Google

Kontaktní formulář

Ordinace

Plzeňská 49, Chrášťany, 252 19

Pondělí:  08:00 – 17:30  MUDr. Plevák

Úterý:      08:00 – 17:30  MUDr. Pleváková

Středa:     07:00 – 15:00  MUDr. Plevák

Čtvrtek:  14:00 – 19:30  MUDr. Pleváková

Pátek:       08:00 – 12:00  MUDr. Pleváková

Objednávejte se prosím v ordinačních hodinách na telefonním čísle: 222 264 302

V době naši nepřítomnosti e-mailový kontakt: gynekologiechrastany@email.cz